Právě teď pro Vás stavíme a prodáváme další
nové byty ve Velkém Meziříčí, lokalita Hliniště, Střední ulice.
Více informací se dozvíte na www.bytystredni.cz, případně volejte +420 606 643 971.

Neváhejte, v nabídce už je jen posledních několik volných bytů!

V říjnu 2017 zahájíme stavební práce na bytech SLUNEČNÍ

V říjnu 2017 zahájíme stavební práce na bytech SLUNEČNÍStavební práce budou zahájeny v říjnu 2017. Předpokládaný termín kolaudace se plánuje na 11/2018. Jednotlivé byty budou předány do 30-ti dnů od kolaudace jednotlivým zájemcům. 

Bydlení je určeno pro mladé lidi, kteří hledají tzv. startovací byty, nebo starší generaci, kterou uspokojí menší obytná plocha a naopak náročnější zájemce, kteří využijí prostorné bydlení v posledním podlaží.

Bytový dům bude napojen na stávající inženýrské sítě vodovodu, plynovodu, kanalizace a optickou síť s možností připojení na internet nebo televizi. Vytápění bude zajištěno vlastním plynovým kotlem.

Čtyřpodlažní objekt bude tvořit 13 bytových jednotek se zázemím (kočárkárna, sklepní kóje a osobní výtah). K dispozici bude rovněž parkovací stání před objektem. Velikost bytů se pohybuje od 2+kk po 4+kk a výhodou každého z nich je balkon a tím pádem výhled do širokého okolí, včetně Balinského údolí. Nové byty jsou z technického hlediska navrženy s důrazem na energetickou úsporu a komfort bydlení. V rámci výstavby je možnost klientských změn v dispozicích jednotlivých bytů i jejich vybavení.

Pěkné a dostupné bydlení do osobního vlastnictví v lokalitě ,,Hliniště" ve Velkém Meziříčí charakterizuje novostavbu bytového domu na ulici Sluneční. Oblast je zastavěna rodinnými a bytovými  domy, v blízkosti se nachází prodejna COOP a dětské hřiště.

Kde Byty SLUNEČNÍ najdete?
ATIKA - LYSÝ, s.r.o.
Zahradní 992
594 01 Velké Meziříčí
+420 606 643 971
Kontaktujte nás
Nahoru